Послуги з факторингу

Факторинг (від англ. factor, що означає "агент, посередник, маклер") у класичному розумінні - фінансування під відступлення права грошової вимоги. Цей продукт фінансування закупівель і продаж товару підходить компаніям, які працюють з відстрочкою платежу. Простими словами, факторинг - зручний інструмент для швидкого збільшення оборотного капіталу та підвищення стабільності компанії.

Переваги для покупця
використання ресурсів постачальника як отримання товарного кредиту
отримання більш вигідних умов із закупівель (ціни, якості, термінів оплати, супутнього сервісу)
зміцнення позитивної бізнес репутації
зміцнення партнерських відносин
Подати заявку
Переваги для постачальника
захист від втрат, пов'язаних з невчасною або повною несплатою поставок дебітором
захист від втраченої вигоди у разі втрати клієнтів. Факторинг дозволяє ліквідувати дефіцит оборотних коштів, що знімає обмеження щодо надання постачальником конкурентних відстрочок платежу
підвищення ліквідності дебіторської заборгованості
ліквідація касових розривів
Замовити послугу
Необхідність факторингу

Для чого потрібний факторинг:

Перед більшістю компаній часто постає питання: який порядок оплати вибрати при укладанні договору з контрагентом? Це може бути авансовий платіж, розстрочка чи відстрочка. Перший варіант може призвести до втрати частини партнерів, а два інших — втрати коштів власного оборотного капіталу. Ефективним рішенням у цих випадках стане факторинг у ТОВ "Діамант +". Він дозволяє ліквідувати касовий розрив та забезпечує стабільність фінансового обороту.

В операції факторингу зазвичай беруть участь три особи: фактор (ТОВ "Діамант +", постачальник товару (кредитор) і покупець товару (боржник). Основною діяльністю ТОВ "Діамант +" є викуп дебіторської заборгованості кредитора (зазвичай не перевищує 90-120 днів). Між ТОВ "Діамант +" і постачальником укладається договір про факторинг про те, що фактору пред'являються в міру відвантаження/надання послуг документи, навпроти яких покупець зобов'язаний здійснити оплату. від вартості Після оплати продукції покупцем ТОВ "Діамант +" може, якщо це передбачено умовою договору факторингу, доплатити залишок суми постачальнику, утримуючи з нього свій відсоток і комісію за надані послуги.

1. Потрібно термінове збільшення оборотного капіталу та ліквідація касового розриву, а оформлення позики у кредитно-фінансовій організації коштує дорого. Найчастіше в такій ситуації виявляються представники малого та середнього бізнесу, оскільки на ринку для них дуже мало вигідних програм кредитування.

2. Щоб залучити контрагента, потрібно надати йому комфортне відстрочення платежу.

3. У разі розширення списку партнерів. Починаючи співпрацю з новими контрагентами, постачальник може сумніватися у їх платоспроможності. Факторинг дозволить мінімізувати ризик несплати завантаженого товару.

4. Якщо учасниками правочину з одного боку виступає мале підприємство, а з іншого – великий рітейлер або корпорація-гігант, які, як правило, працюють за чітко регламентованими схемами з фіксованими умовами оплати.

Задати питання
Задайте своє питання нашому фахівцю і він з вами зв'яжеться протягом декількох хвилин