Фінансова компанія ТОВ «Діамант+» - це молода, амбітна фінансова компанія, заснована у 2020 році професіоналами, які мають багаторічний досвід роботи на фінансових ринках та у сфері кредитування. ТОВ "Діамант +" має 3 ліцензії, видані Національним банком України, для здійснення фінансової діяльності компанії у сфері кредитування фізичних та юридичних осіб, операцій з факторингу та фінансового лізингу. Місією компанії є взаємовигідна співпраця з клієнтами задля досягнення загального позитивного фінансового результату.
Наша команда
Скоропад Ольга
Директор
Наталія ГУБАРЄВА
Головний бухгалтер
Історія компанії

На сьогоднішній день ТОВ «Діамант+» – успішна фінансова компанія, яка надає свої послуги у Київській області та Харківській області. Головний офіс знаходиться у місті Київ, але ми готові надавати гроші не тільки в Київській області та Харківській області, а й в інших великих містах України. Актуальний список можна уточнити у співробітників компанії.

Робота компанії ґрунтується на стандартах, яких дотримуються в Європі та в усьому світі. Ми дотримуємося детального інформування своїх клієнтів про всі послуги, які надає компанія. Ми працюємо на забезпечення інформаційної відкритості та не допускаємо недобросовісної практики продажу фінансових продуктів.

Звернувшись до нашої компанії, клієнт у перші 30 хвилин отримує інформацію про те, чи зможе він отримати кредит під заставу нерухомості чи авто та під який відсоток (більшість кредитів видаються під 1,5% на місяць). Також одразу повідомляємо інформацію про готовність зробити терміновий викуп нерухомості клієнта.

ТОВ "Діамант+" готові стати Вашим фінансовим експертом та допомогти вирішити будь-яку фінансову проблему швидко та вигідно.

Більше 3000
Кількість виданих кредитів
До 10 хв
Час розгляду заявки
від 1,5% на місяць
Процентна ставка
Із нами надійно.
Працюємо в рамках законодавства України та міжнародних стандартів якості
Головна мета компанії — бути найшвидшим і найвигіднішим інструментом отримання коштів під заставу нерухомості, авто, товарів та дорогоцінних металів в Україні, а також зручною альтернативою дорогим беззаставним кредитам мікрофінансових установ, а також бюрократизованим заставним банківським кредитам.